header image
 

IMG-20200106-WA0006 IMG-20200106-WA0003 IMG-20200106-WA0004

Ježíšku, děkujeme….

20191220_111728OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ve čtvrtek byla škola plná čertů!! Mikuláš měl k ruce jen 4 anděly, přesto zvládl nadílku na jedničku – přinesl prvňáčkům pera na psaní a všem plno dobrot.

Čerti se učili ve skupinách jako v pekle. Mladší čertíci se museli domluvit na společných úkolech, ti starší  společně skládali puzzle z hodně těžkých příkladů,  vymýšleli recept na čertovskou polévku atd. Andílci a Mikuláš také pomáhali a kontrolovali. Nakonec všichni shlédli pohádku Čertí brko.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V neděli 1.12. jsme slavnostně rozsvítili vánoční strom na zahradě MŠ. V podvečerním programu nejdříve vystoupily děti z MŠ s tradičními koledami. Žáci školy tentokrát zazpívali vánoční písničky v moderním duchu. Písně prokládali vtipnými básničkami. Všichni společně, děti i dospělí, jsme si krásně užili vánoční atmosféru.  A viděli jsme i Ježíška!!! Děkujeme všem dospělým za podporu.

IMG_0530

 

 Strom

 

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Navštívil nás redaktor plzeňského rozhlasu a dával dětem záludné otázky . Děti velmi vtipně odpovídaly. Počkáme si, až budeme v rádiu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V úterý 12.11. nás navštívil pan Libor Marek. Známe ho dobře už z loňského roku, kdy nás provedl hradem Volfštejn a zámkem Svojšín. Uspořádal pro nás expedici do středověku. Připojili se k nám žáci ze ZŠ Zavlekov. Po teoretické části jsme si vyzkoušeli,  jak těžké může být brnění, železná košile a rytířský meč. Nakonec jsme vybarvili tématické obrázky a ti nejlepší byli oceněni pečetí nebo ,, opravdovým,, zlaťákem. S panem Markem se opět uvidíme v červnu na školním výletě.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

Halloween jsme si náležitě užili. Všichni žáci včetně učitelek se převlékli do kostýmů strašidel, čarodějnic a dýní.  Zpívali jsme, vyráběli, tančili a soutěžili v halloweenském duchu:)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

IMG-20191018-WA0004